MARKALARIMIZ
zimmer rohde
FIBRE NATURELLE
fibre naturelle
1994 yılından bu yana evlerimiz için Döşemelik ve Perdelik kumaşlar üretmekte ve geliştirmektedir. Özellikle pamuklu, gevşek elyaflı, keten, ipek ve dayanıklı döşemelik kumaşlarda mükemmel ve yenilikçi ürünler, koleksiyonlar tedarik etmektedir.
HOHENBERGER
hohenberger
1932 yılından beri Hohenberg/Almanya'da Duvar Kağıdı üreten bir firmadır. 300 rulodan itibaren küçük miktarlarda üretim yapabilme imkanı ile butik ürünler üretebilmektedir. Kendi genç tasarımcıları ile koleksiyonlarını şekillendirir. Üretim yeteneği ve kendi özgün tasarımları ile farklı, yenilikçi ve marjinal ürünler sunar.
KAI
kai
Kumaş ve Duvar Kağıtları için canlı ve heyecan verici yeni bir marka. Toprak, deniz ve ağaç; bu unsurların sürekli devinimlerinden esinlenilerek KAI ismi doğdu. Firmanın ilham kaynağı yetenekli tasarım ekibiyle evin her alanında çağdaş, sofistike kişisel bir tarz yaratabilmek.
LANARK
lanark
1980 yılından bu yana endüstriyel duvar kaplamaları alanında gerek ürün kalitesi, gerekse renk, desen ve doku çeşitliliği açısından lider bir firmadır. Günümüz endüstriyel ve ticari iç mekanlarının çeşitli ve değişen estetik ihtiyaçlarının karşılanması için hazırlanmış geniş koleksiyonu, uzun ömürlü kalitesi, bakım kolaylığı, farklı ve özgün tasarımları ile çok ilgi görmektedir.
P+S
p+s
Şirket 1879 yılında Almanya'da yağ baskı duvar kağıdı üretimi yapmak üzere kuruldu. Kısa süre sonra tüm dünyaya ihracat başladı. Firma, 1. Dünya Savaşı öncesi ışık baskısı üretim teknolojisi ile 1963 yılında da fotoğraf kalitesi sağlayan patentli tifdruk (rotogravür) üretim teknolojisini dünyada ilk olarak uygulayan üretici olmuştur. 2004 yılında 125. Yılını kutlayan firma kurduğu modern üretim tesisleri ile sektöre birçok yenilik kazandırmıştır.
PT
pt
Prestigious Textiles, yaklaşık 25 yıldır şaşırtan ve ilgi çeken tasarımlarla duvar kaplamaları, perdelik ve döşemelik kumaşlar sunmaktadır. İngiltere'deki şirketin operasyonlarının merkezinde perdelik ve döşemelik kumaşlar, tasarım duvar kaplamaları, metal perde çubukları ve aksesuarlar yer almaktadır.
WARNER
warner
Şirket 1933 yılında Illinois ABD'de bir boya mağazası olarak kuruldu. Daha sonra duvar kaplamaları konusunda uzmanlaştı ve dünya liderleri arasında yeraldı. RJF International Corporation'un bir kuruluşu olarak; Warner Wallcoverings, Chesapeake Wallcoverings ve Hooked On Walls markaları ile klasik damasktan modern elegansa kadar çok geniş bir yelpazede duvar kaplamaları üretip dağıtmaktadır.
WILMAN
wilman
Duvar kağıdı ve kumaş konusunda yaklaşık 25 yıdır faaliyet gösteren İngiltere kökenli bir şirkettir. Önceleri tamamen klasik tarzda ürünler sunan firma günümüzde modern koleksiyonları ile de tüketicilerine ulaşmaktadır. Tasarım yetenekleri ve yenilikçi üretim süreçleri ile ürettiği yüksek kaliteli özel kumaş ve duvar kaplamaları ile sektörün önde gelen oyuncularından birisidir.
TREVIRA
trevira
Düz filament iplikten boyanmış elyaf liflere kadar; hammaddeden nihai ürüne tek kaynaktan polyester tekstil ürünlerini sunabilen dünyadaki ilk ve tek tedarikçidir. Bununla birlikte yanmaz, alev yürütmez kumaşlar, antimikrobiyel tekstiller üreterek endüstride çok büyük yenilikler gerçekleştirmiştir. Ürünleri bugün, ev ve dahili kullanımda, taşıt araçlarında, giyim sektöründe, hijyenik uygulamalarda ve endüstride birçok farklı alanlarda kullanılmaktadır.
ZAMBAITI PARATI
zambaiti parati
Şirket 1974 yılında Ferruccio Zambaiti tarafından İtalya'da kurulmuş, 1979 yılında vinil üretmeye başlamış, 1986'da Redona Wallcovering Spa'yı satın alarak duvar kağıdı üretim ve satışına odaklanmıştır.1990 yılında Murella markasını yaratmış, Çin, Fransa, İngiltere ve Rusya'da şirketleşmiştir. Kendi silindirlerini kendisi üreten dünyanın önde gelen Duvar Kağıdı üreticisidir.
E-Bülten Aboneliği
E-bültenimize ulaşmak için lütfen mail adresinizi yazınız

Barbaros Mah. Halk Caddesi No:13/1A
Ataşehir - İstanbul 34746
(Palladium AVM Karşısı Anadolu Hastanesi Sırası)

:
0 (216) 470 59 30 - 31
:
0 (533) 367 16 17
:
0 (216) 470 59 32
:
ekin@ekintasarim.com.tr