MARKALARIMIZ
arte
CALCUTTA
calcutta
Belçika'nın hala çalışan en eski dokuma fabrikası ünvanını koruyan firma 1848 yılında "Calcutta" adıyla kuruldu. Zengin Flaman dokuma geleneğini güçlü tarihsel bağları ile günümüze taşımış, geliştirdiği keten dokuma teknikleri ile ürettiği lüks duvar kaplamalarında dünya liderleri arasına girmiştir.
ARLIN ITALIA
arlin italia
Şirket kurulduğu 1968 yılından bu yana iç mekanlar için Tekstil Duvar Kaplamaları üretimi yapmaktadır. İlk başka keten liflerle çalışmış, zamanla doğal ve yapay lifler kullanarak farklı tarzlarda kumaş duvar kaplamaları üretmiştir. Zaman içerisinde tekstil üretimi adım adım genişleyerek büyümüş, jakarlı tekstil dokuma duvar kaplaması yapan ilk üretici olmuştur.
BLENDWORTH
blendworth
Güzel kumaşlar ve duvar kağıtları üreten ünlü marka, 2006 yılından bu yana bir İngiliz firması olarak heyecan verici bir dizi değişiklik yaşadı. Tasarım, ürün, müşteri hizmetleri ve iş yaklaşımı açısından pazara yepyeni bir soluk getirdi. 90 yıllık tarihine rağmen, yeni, cesur renk paleti ve çağdaş tasarımları ile bir "sessiz devrim" yarattığını söyleyebiliriz. Son beş yıl içinde kendi koleksiyonu baskılı kumaşlar, ipek, kadife ve duvar kağıtları ile ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir.
COMERSAN
comersan
Merkezi Miami'de bulunan şirket, yenilik, çeşitlilik, hizmet ve uygun fiyat ilkeleriyle Döşemelik ve Perdelik kumaşlar sunmaktadır. Kendine özgü çok özel bir koleksiyonu, çok iyi bir üretim kapasitesi ve çok rekabetçi bir fiyat politikası vardır.
DIZZ
dizz design
Belçika ve Lüksemburg'da yerleşik firma perdelik, döşemelik kumaşlar, suya ve güneşe dayanıklı bahçe kumaşları üretmektedir. Bulaşıcı yaratıcılık, kusursuz kalite, rekabetçi fiyat ve doğru hizmet ilkeleri ile çalışır.
GRANDECO
grandeco
Grandeco Wallfashion, Belçika merkezli, GIMV gurubuna bağlı Vinil Duvar Kaplamaları sektörünün önde gelen oyuncularından biridir. Kağıt ve non-woven tabanlı vinil duvar kağıtlarında kendi tasarım ekibi ile mükemmel ürün kalitesi, çağdaş tasarımlarla kendi koleksiyonlarını geliştirmekte ve pazara sunmaktadır.
DOMUS PARATI
domus parati
1923 yılında moda ve tasarım dünyasının başkenti Milano'da kurulan firma, İtalya'nın en eski duvar kaplama firmasıdır. 1930 yılında ilk yıkanabilir duvar kağıdını, sonrasında da ilk laser kesim motifli bordür ve duvar kağıtlarını üreten firma olmuştur. "Duvar kağıdında eviniz için istediğiniz herşey" ilkesi ile çalışmış, çağdaş, etnik, çiçek, klasik, modern, teknolojik tarzlarda ürünler sunmuştur.
EIJFFINGER
eijffinger
1875 yılında Hollanda Lahey'de kurulmuş tüm dünyaya duvar kağıdı, kumaş ve aksesuar veren bir firmadır. Eijffinger kendi tasarım stüdyosu, tasarımcıları ve üretim gücü ile benzersiz Duvar Kağıdı ve Kumaş koleksiyonlarını zengin tutmuş, renk, malzeme, yaratıcılık ve yeniliğe önem vermiştir.
E-Bülten Aboneliği
E-bültenimize ulaşmak için lütfen mail adresinizi yazınız

Barbaros Mah. Halk Caddesi No:13/1A
Ataşehir - İstanbul 34746
(Palladium AVM Karşısı Anadolu Hastanesi Sırası)

:
0 (216) 470 59 30 - 31
:
0 (533) 367 16 17
:
0 (216) 470 59 32
:
ekin@ekintasarim.com.tr