MARKALARIMIZ
casamance
SIRPI
sirpi
Milano/İtalya'da kurulu Duvar Kaplamaları üreticisidir. Teknoloji ve tasarım olarak farklı tarzlarda ürünler tasarlar ve üretir. Bünyesindeki WonD, Janelli&Volpi ve JV Italian Design firmaları ile dünyanın önde gelen üreticileri arasındadır.
KT EXCLUSIVE
kt exclusive
Üst segment duvar kağıdı ve kumaş ürünleri editör firması olarak 1996 yılında Almanya'da kuruldu. Yaratıcı ve yenilikçi iş modeli, farklı, özgün tasarımları, kaliteli ürünleri ile gündemi belirleyen firmalar arasına girdi. Tasarım ekibi sürekli olarak heyecan verici, yenilikçi, farklı tasarımlar üreterek her yıl yaklaşık 10 koleksiyonu tüketicilere sunmaktadır.
RASCH
rasch
Yaklaşık 100 yıl önce Almanya'da kurulmuş, günümüze kadar birçok yenilikler imza atmış, Avrupa'nın önde gelen duvar kağıdı üretici firmalarından birisidir. Tasarımlarında birçok ünlü isimle çalışmıştır. Bunların en önemlilerinden biri kuşkusuz 1960'lı yıllarda çalıştığı Salvador Dali'dir. 2005 yılında Marcus Benesch ile sonrasında da Barbara Becker ile çalışmış, günümüzde Türk tasarımcı Gamze Saraçoğlu ile de bir koleksiyon çıkarmıştır.
NORWALL
norwall
1975 yılında Kanada'da kurulan firma kaliteli konut duvar kağıdında dünyanın önde gelen tasarımcı ve üreticilerinden biridir. Yetenekli tasarımcıları ile uluslararası pazar taleplerine uygun, güncel trendlerde ve renklerde ürünleri tüm dünyaya dağıtmaktadır.
DID
design id did
70 yıllık deneyim, girişimci ruh, sıradışı bir tutku ve kalite azmi… Farklı, sıradışı ürünleri, rekabetçi fiyatları ile günümüzün önde gelen vinil duvar kağıdı üreticilerinden, 1943 yılında kurulan firmanın markası; Design ID.
KOBE
kobe
Kobefab International BV, Hollanda merkezli, dünya çapında, perde, döşemelik kumaş ve duvar kağıdı firması. Kumaş ve duvar kaplamaları tasarım ve üretiminde benzersiz bir tutku, yenilik ve yüksek kalite var. Bireysel konut kullanımları için olduğu kadar endüstriyel kullanımlar için de çok geniş bir koleksiyon yelpazesi var.
KOROSEAL
koroseal
Koroseal Interior Products Group, RJF International Corparation'un endüstriyel iç dekorasyon ürünleri alanında dünya lideri markasıdır. Uzun yıllar boyunca firma ile ilgili çok şey değişmiş olsa da ürün kalitesi, çeşitlilik ve tasarım sabit kalmıştır. Firma "Endüstriyel İç Dekorasyon" alanında çok geniş bir tecrübe ve ürün yelpazesine sahiptir.
A HOUSE OF HAPPINESS
a house of happiness
A House Of Happiness 1948 yılında kurulan Vriesco International Fabric şirketinin uluslararası markasıdır. Hollanda'da 4 showroom, Belçika'da bir ofis ve yaklaşık 130 çalışanı ile dünya çapında tanınmış tasarımcılarla çalışarak ürettiği ürünlerini dünya pazarlarına sunmaktadır.
E-Bülten Aboneliği
E-bültenimize ulaşmak için lütfen mail adresinizi yazınız

Barbaros Mah. Halk Caddesi No:13/1A
Ataşehir - İstanbul 34746
(Palladium AVM Karşısı Anadolu Hastanesi Sırası)

:
0 (216) 470 59 30 - 31
:
0 (533) 367 16 17
:
0 (216) 470 59 32
:
ekin@ekintasarim.com.tr