MARKALARIMIZ
designers guild
DESIGNERS GUILD
Designers Guild
Şirket 1970 yılında "Renklerin Kraliçesi" olarak anılan Tricia Guild tarafından kurulmuştur. "Renklerin Kraliçesi" sıfatı yetersiz kalacak şekilde renkler ve tonları ile inanılmaz tasarımlar, inanılmaz ürünler üretmişlerdir. Döşemelik, perdelik kumaşlar, kombin duvar kağıtları, duvar kaplamaları, müthiş renkler ve desenlerle ilk bakışta farkedilebilen, onlarca ürün arasında hemen ayırdedilebilen bir tarza sahiptir.
ARTE
Arte
Arte mekanları daha güzel yapar!
Kurulduğu 1981 yılından bu yana güzelliğe olan tutkusuyla bilinir. En görkemli klasik tarzdan avangardın minimalizmine kadar tüm rafine zevkler için değişik tarzlarda koleksiyonlar sunar. Arte duvar kaplamaları konfor ve şıklığın yanında mekan sahibinin ince zevkini de yansıtır. Bu nedenle dünyanın en iyi otellerinde, en güzel malikanelerinde, en prestijli projelerinde duvarları Arte süslüyor.Rafine şıklığın son noktası: Arte!...
OMEXCO
Omexco
1976 yılında üst gurup dekorasyon ürünleri ihraç etmek üzere Belçika'da kurulmuş, 1981 yılında tekstil duvar kaplamasında kendi ürününü üretmeye başlamıştır. Bugün üst segment duvar kağıdında trend belirleyici bir lider olarak tüm dünyaca bilinir. 30'dan fazla koleksiyonu ile dünyanın en iyi otellerinde, en iyi konutlarında kullanılmaktadır. En çarpıcı tasarım özelliği "Yaratıcılık"tır. Tasarım Stüdyosu, özel ve çekici yeni bir Omexco ürünü yaratmak üzere, farklı tasarımlar, değişik malzemeler, renk ve desenlerle devamlı olarak çalışmaktadır.
CAMENGO
Camengo
Duvar Kağıdı ve Kumaşta Dünyaca ünlü Fransız bir editör firmadır.
Marka size üründen çok daha fazlasını sunar; çok yönlü ilham, yaşam tarzı, kişisel ortamlarınızı sunar, kendi dekorasyonunuzun ustası olmanızı sağlar…
Kuralsız, engelsiz, yaratıcı enerji ile; yaşam tarzı ile; renklerle.. Her zaman bir trend ve şıklığı doğallıkta birleştirerek…
Duvar Kağıtları, kumaşlar, desenler, aksesuarlar. Doku ve renklerle oynamak üzere geniş bir yelpaze…
CASAMANCE
Casamance
Fransız editör firması Casamance iç dekorasyon piyasasına farklı bir vizyon getirerek 2000 yılında ilk döşemelik kumaş koleksiyonunu, sonrasında perdelik kumaş ve duvar kağıdı koleksiyonlarını tanıttı. Güzellik sevgisinden ilham alarak yarattığı çağdaş tasarımları, mükemmel renkleri, ince ayrıntıları ve malzeme çeşitliliği ile kendine özgü tarzı hemen ayırt edilebilir.
ZIMMER+ROHDE
Zimmer Rohde
1899'dan beri ailenin 4 kuşağı ile yönetilen firma dünyanın önde gelen lider tekstil üreticilerinden biridir. Firma gelenek ve deneyiminin yanısıra, yenilikçi tasarımları ve özel ürünleri ile de dekorasyon uzmanlarının tavsiyesi olarak anılmaktadır. Yeni malzemeler ve tasarımlar üretmek üzere, tüm dünyadaki dokuma ve baskı üreticileri ile sürekli olarak işbirliği içerisinde; artarak süregelen bir çalışma içerisindedirler. 123 yıldır devam eden bu çalışmalar sonucu yaratılan benzersiz ürünler, firmayı farklı, özgün, prestijli bir konuma ve alanında dünya liderliğine taşımıştır. New York, Paris, Milano, Londra, Dubai, ve Hong Kong'daki şirketleri ile dünya çapında bir yapılanmaya gitmiştir.
J&V
Jv
1961 yılında Milano/İtalya'da Janelli ve Volpi tarafından kurulan firma tarz ve kalitede yarattığı yüksek standardlar ile uzun zamandır İtalyan Pazar liderliğini korumaktadır. Ürünleri gerek kalite gerekse de tasarım olarak üst gurupta yer almaktadır. Marka Sirpi gurubuna bağlıdır.
KHROMA
Khroma
Tekstil sektöründe faaliyet göstermek üzere Kuzey Belçika'da kuruldu. 1850 yılında tekstil sektöründe ilk kez buhar makinesi kullanımı, yarattığı farklı prosesler ve yöntemleri ile endüstri devriminin öncülerinden oldu. 20. Yüzyıl sonlarında non-woven duvar kağıdı üretim teknolojisi ile dünya devi oldu. Dünyanın önde gelen duvar kağıdı üretici ve editör firmalarına fason üretim de yapar. Avrupa'da sektördeki küçülmeye rağmen, teknik bilgi, yenilikçilik ve yaratıcılığı ile devamlı olarak büyümüş, non-woven duvar kağıtlarında dünya lideri olmuştur.
E-Bülten Aboneliği
E-bültenimize ulaşmak için lütfen mail adresinizi yazınız

Barbaros Mah. Halk Caddesi No:13/1A
Ataşehir - İstanbul 34746
(Palladium AVM Karşısı Anadolu Hastanesi Sırası)

:
0 (216) 470 59 30 - 31
:
0 (533) 367 16 17
:
0 (216) 470 59 32
:
ekin@ekintasarim.com.tr