BİZ KİMİZ
ev dekorasyonu
Bir mimar ile bir mühendisin kırk yıllık yaşam deneyimlerini biraraya getirerek kuruldu.
Ev dekorasyonunda "Tasarım", "Farklılık" ve "En İyisi" kavramlarını ilke edindi. İşini ve hizmet verdigi insanları seven, öğrenmenin ve değisimin yaşamın kendisi olduğunu bilen, işinde en iyi olmayi hedefleyen bir organizasyon olarak hizmete basladı.
Çalışmalarında "İhtiyaç ve beklentileri gözeterek işlevselliği sanat ve estetikle birleştirmek, karakter sahibi çalışmalar yaratmak üzere hareket etti. Amatör ruhunu koruyarak profesyonelce hizmet verdi.
Tutarlı, zeki, kişilikli, modern, emeğe insana ve çevreye saygılı bir çizgide, yarattığı bilgi birikimini gelecek kuşaklara aktarmayı amaç edinmiş bir yapıdadır.

Tasarımcı
Yaratıcı, Özgün, Sınırsız, Kişiye Özel, Özgür, Farklı Bakabilen...
Tasarımlanmızı bilgisayar üzerinde yapıyor, sizin beğeninizden sonra uyguluyoruz

Koleksiyoner
Zengin kumaş, kağıt, desen, renk ve aksesuar seçenekleri

Tümleşik
Perde - Duvar Kağıdı - Döşemelik Kumaş – İthal Parke gibi birbirini tamamlayıcı ürünler ile bütünleyici tasarım hizmetleri hepsi bir arada

Teknolojik
Bilgisayar Destekli Sunum,Tasarım, Üretim; Alev Almaz, Gaz Çıkarmaz ürünler; Tozunu kendi emen deliciler; lazer cihazları ile ölçüm ve markalama; elektronik dedektörler ile duvarda boru, kablo tespiti vb gibi ileri teknoloji kullanımı

Müşteri Odaklı
En büyük kazancın 'Memnun Muşteri' kazanmak olduğunun bilincinde

Uygun Fiyatlı
Tüm bunlara karşılık fiyatlar normal piyasa fiyatları... Fazladan bir ücret ödeme yok

Ne Yapıyoruz?
Biz "Yaşam Kalitesi" satıyoruz. Bunun için sizlerle görüşür, tasarlar gösterir, beğeninize sunarız, uygular, yerine takarız.
Yaşam kalitenizi yükseltecek, sizleri mutlu hissettirecek, kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetlerimizle sizlere sunarız. Duvar Kağıdı, Perde, Döşemelik Kumaş, Ismarlama Yatak Örtüleri, Özel Tasarım Yatak Başlıkları, guruplarında zengin ve zevkli çesitleri, birbirini tamamlayan kombin ürünleri ile çok farklı bir çizgide hizmet veriyoruz.

E-Bülten Aboneliği
E-bültenimize ulaşmak için lütfen mail adresinizi yazınız

Barbaros Mah. Halk Caddesi No:13/1A
Ataşehir - İstanbul 34746
(Palladium AVM Karşısı Anadolu Hastanesi Sırası)

:
0 (216) 470 59 30 - 31
:
0 (533) 367 16 17
:
0 (216) 470 59 32
:
ekin@ekintasarim.com.tr